Wie is wie

Hanne Cloots
Vrijetijdsloket
Projecten
014 / 57 90 94
Hanne.Cloots@opzgeel.be

Dorien Verboven
Daguitstappen
Vakanties
014 / 57 92 64
Dorien.Verboven@opzgeel.be

Christel Janssens
Ontmoetingscentrum ’t Vooruitzicht
014 / 57 90 48
Christel.Janssens@opzgeel.be

Gert Hannes
Begeleider sportclub Klimop Pas-sage
Denksport
014 / 57 92 58
Gert.Hannes@opzgeel.be

Kristof Minnen
Begeleider sportclub Klimop Pas-sage
Denksport
014 / 57 91 89
Kristof.Minnen@opzgeel.be

Bart Buyens
HerstelAcademie Kempen
Ontmoetend herstellen
Aanspreekpunt ervaringsdeskundigheid, herstel en participatie
0492 23 84 78
Bart.Buyens@ggzkempen.be

Joëlle Vekemans
Coördinator
Vrijwilligerswerking
014 / 57 90 44
Joelle.Vekemans@opzgeel.be